• м. Богодухів, вул. Моргунова, 7 А
  • (05758) 3-22-77

Новини

Головна / Новини / БОГОДУХІВСЬКИЙ ІРЦ НАГАДУЄ!!!

БОГОДУХІВСЬКИЙ ІРЦ НАГАДУЄ!!!

ШАНОВНІ БАТЬКИ! БОГОДУХІВСЬКИЙ ІРЦ нагадує та запрошує батьків для проходження комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини.
Комплексна оцінка може проводитися перед зарахуванням дитини з особливими освітніми потребами до закладу дошкільної або загальної середньої освіти. З метою створення у такому закладі умов для навчання дитини її батьки (один з батьків) або законні представники звертаються до інклюзивно-ресурсного центру за шість місяців до початку навчального року. Перед проведенням комплексної оцінки батьки (один з батьків) або законні представники дитини можуть звернутися до закладу освіти, який вони обрали, для зарахування дитини.
Якщо ви хочете організувати для вашої дитини навчання в інклюзивній групі чи класі, у спеціальному закладі, або ж отримати додаткові корекційно-розвиткові послуги в ІРЦ - звертайтеся завчасно.
Повторна комплексна оцінка фахівцями інклюзивно-ресурсного центру проводиться у разі:
переходу дитини з особливими освітніми потребами з дошкільного закладу освіти в заклад загальної середньої освіти; переведення дитини із спеціального закладу дошкільної освіти, спеціального закладу загальної середньої освіти, закладу загальної середньої освіти до інклюзивної (спеціальної) групи закладу дошкільної освіти або інклюзивного (спеціального) класу закладу загальної середньої освіти.

Залишились питання?

Надішліть заявку і ми передзвонимо протягом 30 хв.

Наша адреса

62103, вул. Моргунова, 7 А, м. Богодухів