• м. Богодухів, вул. Моргунова, 7 А
  • (05758) 3-22-77

Новини

Головна / Новини

Новини

Нарада керівників закладів загальної середньої  освіти

29 листопада на базі  КЗ «ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ»  відбулася нарада керівників закладів загальної середньої  освіти. ... Читати далі »

Докладніше...

Чи звертатись до логопеда?? ТАК!!!!!

Число дітей з дефектами мови постійно збільшується. ... Читати далі »

Докладніше...

Тренінг Благодійного фонду «Інститут раннього втручання»

15 листопада директор центру Олена Кононенко взяла участь у тренінгу, який провів Благодійний фонд «Інститут раннього втручання» для дітей з порушеннями розвитку та дітей-інвалідів на базі Харківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. ... Читати далі »

Докладніше...

Участь у загальношкільних батьківських зборах Губарівського НВК

14 листопада директор центру Олена Кононенко взяла участь у загальношкільних батьківських зборах Губарівського НВК. Ознайомила з роботою ценру та пояснила коли та чому потрібно звертатися за послугами до центру.

Докладніше...

Ранок сюрпризів!

Ранок почався з приємних сюрпризів! До нас завітав Ігор Герасимов, уповноважена особа ТОВ "ФРЕНД ЮА". Це підприємство виготовляє спортивне обладнання. Ігор подарував нашому центру в залу ЛФК:пуф- грушу, спортивний мат, канат, гойдалку, диск "Здоров'я", гімнастичні кільця; дидактичні матеріали: коврик-пазли, барабан, картки для розвитку мовлення, набір кубів "Букви". Життя підтверджує, що є люди щирі та безкорисні. Бажаємо Ігорю успіхів в роботі та процвітання!

Докладніше...

Психолого-педагогічний консіліум

01 листопада директор центру взяла участь у психолого-педагогічному консіліумі Богодухівської спеціальної школи. Обговорювалися такі питання:результати обстеження новоприбулих учнів та їх адаптація до нових умов навчання; психолого-педагогічне вивчення, оцінка труднощів та потенційних можливостей психічного і соціального розвитку дитини

Докладніше...

Семінар для вчителів-логопедів ІРЦ

31 жовтня вчитель-логопед Косенко Л.В. прийняла участь у семінарі-практикумі "Супровід дітей з особливими освітніми потребами вчителем-логопедом та вчителем-дефектологом". ... Читати далі »

Докладніше...

Обмін досвідом з вчителями

29 жовтня директор центру взяла участь у другій сесїї навчання вчителів 3-4-х класів за темою «Особливості організації освітнього процесу у 1-му класі в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової освіти». Тема виступу «Практична робота БОГОДУХІВСЬКОГО ІРЦ щодо організації комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини та корекційно-розвиткових послуг», в ході якого ознайомила з особливостями розвитку дітей з психофізичними порушеннями. Також були проведені цікаві вправи для вчителів.

Докладніше...

Небайдужі батьки

Активно проходить прийом заяв на проведення комплексної оцінки розвитку дитини, з метою подальшого надання корекційно-розвиткових послуг фахівцями центру.

Докладніше...

Спільна співпраця

Сьогодні був здійснений спільний виїзд практичного психолога центру та фахівців служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до Кленівського НВК. Була проведена бесіда з батьками та дітьми щодо толерантного ставлення до дітей з особливими освітніми потребами

Докладніше...
« 1 2 3 »

Залишились питання?

Надішліть заявку і ми передзвонимо протягом 30 хв.

Наша адреса

62103, вул. Моргунова, 7 А, м. Богодухів